Informacja klubowa 9.12.2014

 

Koleżanki i koledzy,

  • Przypominamy że w najbliższy czwartek (11 XII) zaplanowaliśmy konsultacje (dotyczące propozycji zdjęć na plenerową jubileuszową wystawę w kwietniu 2015). Więcej o konsultacjach pisaliśmy w ostatnim mailu. Przy okazji prosimy też osoby, które złożyły zdjęcia na wystawę styczniową do wywołania w FujiJamie o dokonanie wpłaty w czwartek do Magdy (12 zł za jedno zdjęcie). Chcemy w całości zapłacić za usługę, więc prosimy pamiętać o wpłacie w najbliższy czwartek.
  • Poza tym BARDZO prosimy osoby przyjęte do KKF o pilne doniesienie fotografii legitymacyjnej, część już przyniosła zdjęcie i niecierpliwie czeka na legitymację, a my musimy mieć komplet zdjęć, aby wydrukować legitymacje. Jeśli do czwartku osoby przyjęte nie doniosą zdjęć, będziemy rozumieć, że legitymacja KKF nie jest im potrzebna...
  • W czwartek 18 grudnia odbędzie się spotkanie opłatkowe KKF, będzie to zarazem ostatnie spotkanie w tym roku. Serdecznie zapraszamy, mamy nadzieję spędzić ten przedświąteczny wieczór w licznym gronie (mimo, że nie będzie w tym dniu konkursu miesiąca...)
  • Wstępnie planujemy montaż wystawy "Człowiek"  5 i 7 stycznia. Jest mało czasu bo we wtorek jest święto.
    Bardzo prosimy o uwzględnienie tego w swoich planach.

Pozdrawiamy,
Zarząd KKF